Letni piknik z nutką nostalgii – już w sobotę!

      Możliwość komentowania Letni piknik z nutką nostalgii – już w sobotę! została wyłączona

W najbliższą sobotę (4 lipca) do Kośmina będą wybierać się uczestnicy „Pikniku w stylu lat 70-tych”. Takie spędzenie letniego dnia proponują emerytom i rencistom Fundacja Pogodna Przyszłość i Gminny Ośrodek Kultury w Kurowie.

Seniorzy będą mogli odpocząć bardzo aktywnie, bo w planach organizatorów jest spływ kajakowy: z Białek Dolnych do Kośmina. Ale przez całe sobotnie popołudnie także w samym Kośminie nie zabraknie okazji do dobrej zabawy, a ta będzie mijała z nutą nostalgii, na wspominaniu lat 70-tych. Zaplanowano wiele zabaw i konkursów, a także artystyczne zajęcia: warsztaty malowania lampionów, naukę origami, czy naukę tańca. Ta ostatnia może się bardzo przydać wieczorem, bo cały festyn zakończy potańcówka pod chmurką.

Do Kośmina (a później do Kurowa) zabierze wszystkich autokar, a podczas spływu kajakowego organizatorzy zapewnią sprzęt i opiekę ratowników. Festynowe atrakcje rozpoczną się w południe, a zakończą się po 18.00, w porze obiadowej wszyscy będą mogli poczęstować się żurkiem czy pierogami, będzie można napić się kawy albo herbaty.

Na tym „Pikniku w stylu lat 70-tych” będzie miejsce dla około stu osób, zainteresowani mogą kontaktować się z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kurowie.

Źródło zdjęcia: “Piknik w stylu lat 70.” w Kośminie nad Wieprzem – Facebook