PROWADZISZ FIRMĘ? Przeczytaj to koniecznie

      Możliwość komentowania PROWADZISZ FIRMĘ? Przeczytaj to koniecznie została wyłączona

Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” czeka na zgłoszenia tych producentów z powiatu puławskiego, którzy chcieliby zdobyć dla swoich towarów Znak Marki Lokalnej.

Ta certyfikacja jest już prowadzona według nowych zasad, a to znaczy że znak będzie odtąd nadawany na 1 rok – po upływie tego czasu oferta producenta będzie szczegółowo analizowana, a wtedy certyfikat może zostać wydłużony na kolejne dwa lata. Taka taktyka pozwoli zadbać o to, żeby znak „Marka Lokalna – Zielony Pierścień” był wiarygodny i wartościowy – a to ważne także dla samych producentów.

Grupa przypomina też o tym, że w kwietniu tego roku rozpoczną się jej tegoroczne kiermasze produktów lokalnych – a w nich będą mogli wziąć udział tylko producenci, którzy zdobędą certyfikat.

Ci, którzy po raz pierwszy chcą się starać o nadanie towarom znaku „Marki Lokalnej – Zielony Pierścień”, muszą złożyć zgłoszenie w kośmińskim biurze Lokalnej Grupy Działania do 10 lutego. Z kolei ci, którzy już wcześniej otrzymali certyfikat, mają czas do 17 lutego na złożenie nowych wniosków. Szczegóły i wzory dokumentów są do zamieszczone na stronie www.zielonypierścień.eu.

Źródło zdjęcia: www.zielonypierscien.eu