Lubelskie zapasy krwi dobrze zabezpieczone!

      Możliwość komentowania Lubelskie zapasy krwi dobrze zabezpieczone! została wyłączona

Przekazujemy podziękowania, jakie Lubelskie Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie kieruje do wszystkich krwiodawców z naszego regionu.

Mimo tego, że obecnie wszyscy obawiamy się o swoje zdrowie, w lubelskich oddziałach terenowych i na specjalnych zbiórkach krwi zjawiło się wiele osób, które okazały serce potrzebującym i podzieliły się krwią. W związku z tym, lubelskie Centrum ma dla nas dobrą wiadomość, że wojewódzkie zapasy krwi są w tej chwili dobrze zabezpieczone.

A w takich słowach dziękuje wszystkim krwiodawcom:

Drodzy Krwiodawcy, w ostatnich tygodniach kolejny raz udowodniliście, że zawsze można na Was liczyć. Dzięki wzorowej aktywności w ofiarowaniu krwi i jej składników, obecnie zapasy służby krwi są zabezpieczone. Dbajcie o zdrowie swoje i najbliższych. W miarę możliwości unikajcie kontaktu z osobą zakażoną wirusem lub objętą kwarantanną. W sytuacji, kiedy ponownie będzie potrzebna Wasza nadzwyczajna aktywność, będziemy Was o tym informowali. DZIĘKUJEMY! 

Tymczasem puławianom przypominamy, że w naszym mieście terenowy oddział Centrum Krwiodawstwa do odwołania ma zmieniony adres. Ponieważ nie można teraz wybrać się do puławskiego szpitala, chętni powinni zgłaszać się do siedziby Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia, przy ulicy Kołłątaja 64. Rejestracja dawców odbywa się tam od poniedziałku do piątku, od 7.00 do 12.30.

Źródło zdjęcia: www.rckik.lublin.pl