Magiczne Ogrody: Poznaj Tajemnicę Zorana

      Możliwość komentowania Magiczne Ogrody: Poznaj Tajemnicę Zorana została wyłączona

Wszyscy ciekawi tajemnic Zorana, legendarnego założyciela Magicznych Ogrodów, będą mogli poznać nieco bliżej tę niezwykłą postać w weekend 10 – 11 sierpnia. Wówczas odbędzie się wydarzenie poświęcone temu niezwykłemu czarodziejowi.

W dniach 10- 11 sierpnia w Magicznych Ogrodach będzie trwała uroczystość związana z niezwykłym czarodziejem… To czas przypomnienia historii Zorana – czarodzieja, który potrafił zamieniać się w smoka! Choć był bardzo tajemniczy, a teraz uwiązany jest już nutką legendy, tak jak wszyscy… kochał dobrą zabawę! Dlatego goście parku mogą się spodziewać wielu atrakcji dla całej rodziny oraz ciekawych opowieści podczas tego wyjątkowego wydarzenia!

Historia losów Zorana jest pełna tajemnic i zawiłości! Rozpoczęła się od jego zamiłowania do przyrody, alchemii i filozofii. Wiódł on piękne życie! Jego serdeczna przyjaźń z innym czarodziejem, Aragiem, była bogata i skomplikowana… Dobry mag zaczął rozwijać swoje zdolności i pewnego dnia postanowił stworzyć Magiczne Ogrody. Arag natomiast zafascynował się czarną magią. Przyjaciół poróżnił konflikt moralny oraz, jak to zwykle bywa, miłość. Zazdrosny o uczucie między Zoranem i Tuuli Arag wypowiedział wojnę konkurentowi. Konflikt zakończył się interwencją magów – braci Tuuli- i uwięzieniem Araga w Mroczysku. Zoran zaś został rażony śmiertelnym zaklęciem… Tuuli przywróciła mu smoczą postać – dzięki temu jego dusza trwa nieśmiertelna, zaklęta w Smoczej Skale i czeka na śmiałka, który zbudzi go z kamiennego snu.

Wydarzenie „Poznaj Tajemnice Zorana” odbędzie się w weekend 10 – 11 sierpnia. Wydarzenie ubarwią zapierające dech w piersiach pokazy sztukmistrzów władających ogniem. Dwa razy w ciągu dnia występować będą śmiałkowie, którym ten żywioł niestraszny… Płonące koło, żonglerka, to tylko niektóre z przewidzianych popisów i akrobacji utalentowanych wykonawców.

Udział w wydarzeniu „Poznaj Tajemnice Zorana”, podobnie jak w innych wydarzeniach w Magicznych Ogrodach, jest w cenie biletu wstępu. Więcej informacji na stronie www.magiczneogrody.com oraz w przewodnikach rozdawanych w parku. Godziny otwarcia w wakacje pozostają niezmienne: codziennie od 10:00 do 19:00.