Masz coś do sprzedania? Świetnie się składa!

      Możliwość komentowania Masz coś do sprzedania? Świetnie się składa! została wyłączona

Trzy razy w tygodniu puławskie Targowisko Miejskie tętni życiem – w poniedziałki, środy i piątki można tu kupić artykuły rolno-spożywcze, a w czwartki także produkty przemysłowe czy meble.

Ale zarządzające tym miejscem „Nieruchomości Puławskie” mają dla puławian więcej propozycji. 17 maja na placu targowym zadebiutowała Puławska Giełda Staroci, która będzie regularnie powracać – w każdą trzecią niedzielę miesiąca.

Tymczasem już w pierwszą niedzielę lipca w naszym mieście zostanie zorganizowana wyprzedaż garażowa. To wydarzenie to idealna okazja do tego, żeby pozbyć się zbędnych rzeczy: takich, które zalegają w domu, ale są w dobrym stanie i mogłyby jeszcze komuś posłużyć. Każdy, kto chciałby w ten sposób sprzedać meble, domowe sprzęty, książki, ubrania czy różne przedmioty dekoracyjne albo użytkowe, powinien do 15 czerwca skontaktować się ze spółką „Nieruchomości Puławskie”. W tej sprawie można napisać wiadomość i wysłać ją na adres sekretariat@np.pulawy.pl albo roman.starek@np.pulawy.pl. Można też zadzwonić, numer telefonu to 81 886 30 63.

Pierwsza puławska wyprzedaż garażowa odbędzie się na placu targowym przy ulicy Dęblińskiej już 5 lipca, potrwa od 7.00 do 15.00. O samym wydarzeniu będziemy jeszcze przypominać, a na razie zachęcamy żeby każdy mieszkaniec Puław i okolic zastanowił się, czy nie chciałby skorzystać z takiej okazji do sprzedania konkretnych rzeczy.