Masz pytania? Możesz je śmiało zadać

      Możliwość komentowania Masz pytania? Możesz je śmiało zadać została wyłączona

Na Lubelszczyźnie zaczyna się dziś tydzień przedsiębiorczości – to znaczy, że nadarzą się okazje, żeby dowiedzieć się więcej o funduszach europejskich i żeby skonsultować się z ekspertami w różnych sprawach finansowych.

W Opolu Lubelskim dziś będzie można odwiedzić Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich –  zagości do godziny 11.00 w Urzędzie Miasta. Tam będą do zdobycia rzetelne informacje na temat takiego unijnego wsparcia, będzie można dopytać, kto i w jakich okolicznościach może skorzystać z dotacji.

Kolejne bezpłatne konsultacje czekają opolan w najbliższy piątek – w Centrum Obsługi Inwestora przy ulicy Strażackiej, będą dyżurować kolejni eksperci, z którymi będzie można porozmawiać między innymi o najnowszych regulacjach podatkowych czy o Funduszu Pracy. Oprócz ekspertów z Powiatowego Urzędu Pracy i z Urzędu Skarbowego, pojawi się też pracownik ZUS-u, który odpowie na pytania o zasiłki, ubezpieczenia, składki czy emerytury. Piątkowe konsultacje potrwają od 9.00 do 15.00, każdy ekspert będzie mieć dyżur przez 2 godziny.

 

Nie znaleziono galerii.

 

Źródło plakatu: http://www.opolelubelskie.pl/aktualnosc/tydzie%C5%84-przedsi%C4%99biorczo%C5%9Bci-w-opolu-lubelskim