Masz pytania w związku z programem „Czyste Powietrze”? Zajrzyj do nowego biura!

      Możliwość komentowania Masz pytania w związku z programem „Czyste Powietrze”? Zajrzyj do nowego biura! została wyłączona

W Rykach uroczyście otwarto wczoraj lokalne biuro programu „Czyste Powietrze”.

Ta ceremonia odbyła się w gmachu ryckiego starostwa w obecności Ministra Środowiska, Henryka Kowalczyka. W symbolicznym przecięciu biało-czerwonej wstęgi brali udział także Starosta Rycki Dariusz Szczygielski i Wicestarosta Dariusz Cenkiel.

Mimo, że oficjalne otwarcie nastąpiło wczoraj, ryckie biuro programu „Czyste Powietrze” działa już od 1 października – i przyjęło w swoich progach 40 osób, które szukały rzetelnych informacji na temat tego, jakie są zasady tego rządowego programu. Mieszkańcy powiatu mogą śmiało zjawiać się w tym lokalnym biurze, żeby dowiedzieć się, jak skorzystać ze wsparcia, dzięki któremu niższym kosztem ociepli się dom i wymieni źródło ogrzewania na ekologiczne. Osoby pracujące w biurze nie tylko wszystko wytłumaczą, ale też pomogą wypełnić potrzebne dokumenty.

Zainteresowani powinni przychodzić do budynku Starostwa Powiatowego w Rykach: biuro programu „Czyste Powietrze” mieści się na parterze i jest otwarte od poniedziałku do czwartku w godzinach od 11.00 do 15.00.

 

Nie znaleziono galerii.

 

Źródło zdjęć: https://www.ryki.powiat.pl/aktualnosci/n,77044,biuro-programu-czyste-powietrze-oficjalnie-otwarte.html