Masz sprawę do Urzędu Gminy Puławy? Koniecznie przeczytaj!

      Możliwość komentowania Masz sprawę do Urzędu Gminy Puławy? Koniecznie przeczytaj! została wyłączona

Kolejne zmiany w Urzędzie Gminy Puławy – od kilku dni ta instytucja pracuje zdalnie.

Właśnie w ten sposób postanowiono chronić pracowników i zapewnić ciągłość pracy urzędu: bo gdyby to miejsce odwiedził ktoś zakażony, cały urząd zostałby poddany kwarantannie. Dzięki zdalnej pracy urzędników ta instytucja cały czas działa, wszystkie sprawy są załatwiane na bieżąco – część osób pracuje z domów, a w budynku jest obecny minimalny skład zespołu.

Sprawne przejście na pracę zdalną, było możliwe dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii i współpracy z firmą Senetic S.A. W ciągu 30 godzin dostarczono potrzebny sprzęt i zainstalowano odpowiedni system – a pomógł w tym wszystkim także mieszkaniec gminy Puławy, Tomasz Stojek, który jest szefem działu wdrożeń firmy Senetic S.A.

Wójt Krzysztof Brzeziński, zapewnia, że na nowym sposobie obsługi mieszkańcy i ich potrzeby na pewno nie ucierpią – pracownicy urzędu wykonują swoje normalne obowiązki, są w pełni zaangażowani i dyspozycyjni. Każdy, kto chciałby załatwić jakąś sprawę w Urzędzie Gminy Puławy, może skorzystać z poczty (tradycyjnej lub elektronicznej) albo zadzwonić – numery kontaktowe do poszczególnych działów są takie, jak były.

Źródło zdjęcia: www.gminapulawy.pl