Mela Koteluk w Klubie Muzycznym SMOK!

      Możliwość komentowania Mela Koteluk w Klubie Muzycznym SMOK! została wyłączona

W odnowionym gmachu Puławskiego Ośrodka Kultury na nowo urządzono Klub Muzyczny SMOK. Teraz znajduje się na parterze, a nowy dzierżawca ma do dyspozycji 380 metrów kwadratowych. Mieszkańcy Puław mogą spodziewać się tu regularnych koncertów.

Premierowy występ odbędzie się w następną środę. Pierwszą gwiazdą, która wystąpi na scenie SMOK-a będzie Mela Koteluk. Artystka promuje właśnie swój najnowszy album pod tytułem „Astronomia poety. Baczyński”, nagrany we współpracy z zespołem Kwadrofonik i nagrodzony Fryderykiem jako album roku w kategorii Muzyka Poetycka. Akustyczny koncert odbędzie się 29 września, Klub Muzyczny SMOK zaprasza wtedy na godzinę 19.00. Sprzedaż biletów rusza dzisiaj (22 września) i potrwa do najbliższego poniedziałku (27 września).

Mela Koteluk to wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Laureatka Fryderyków w kategoriach „Debiut roku”, „Artystka roku”, „Album roku – pop alternatywny” oraz wielu prestiżowych nagród. Popularność zyskała m.in. za sprawą świetnie przyjętego albumu „Spadochron”, który ukazał się w 2012 r. Drugi album „Migracje”, wydany w 2014 r., ugruntował pozycję wokalistki, osiągając status podwójnej platynowej płyty i powtarzając sukces jej debiutanckiego krążka. W 2018 r. ukazała się trzecia płyta artystki, „Migawka”, która pokryła się złotem i została wyróżniona Fryderykiem 2019. Mela Koteluk ma na swoim koncie setki koncertów w ramach festiwali i autorskich tras koncertowych.

Źródło plakatu: SMOK