Mistrzowie słowa poszukiwani!

      Możliwość komentowania Mistrzowie słowa poszukiwani! została wyłączona

Jesień już w pełni, a zatem powraca doroczny, Jesienny Konkurs Recytatorski. Jak co roku organizuje go Centrum Kultury w Lublinie i planuje już wojewódzkie przesłuchania recytatorów, które odbędą się 26 i 27 listopada. I zaczyna czekać na uczestników wyłonionych w powiatowych eliminacjach.

Tradycyjnie, do tego konkursu mogą zgłosić się dzieci, młodzież i dorośli – a organizator jak zawsze określa tematykę tekstów, jakie można przygotować do występów. 23. edycja Jesiennego Konkursu Recytatorskiego koncentruje się na temacie ogrodów – recytatorzy mogą przedstawić jurorom dowolnie wybrany fragment literacki, ale to bardzo ważny by występ koncentrował się na temacie natury, ekologii czy też samych ogrodów.

Placówki z naszego regionu, które wyślą swoich przedstawicieli na lubelski finał konkursu to: Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika”, Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki, Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Rykach, Miejski Dom Kultury w Dęblinie i Opolskie Centrum Kultury. Wszystkie te ośrodki czekają już na zgłoszenia uczestników – informacje o terminach, wzory kart zgłoszeniowych i regulamin całego konkursu, są do znalezienia na stronach internetowych wszystkich tych placówek.

 

Nie znaleziono galerii.

 

Źródło plakatu: www.domchemika.pl