MKS Perła Lublin z kompletem punktów, Azoty-Puławy tylko z jednym

      Możliwość komentowania MKS Perła Lublin z kompletem punktów, Azoty-Puławy tylko z jednym została wyłączona

Dużo walki, zaciętości i emocji – to wszystko na pewno było we wczorajszym meczu. Zabrakło tylko happy endu. Po remisie w regulaminowym czasie z Gwardią Opole, przegraliśmy z brązowym medalistą ostatniego sezonu w rzutach karnych.

Z kolei efektowne zwycięstwo odniosły piłkarki ręczne MKS-u Perły Lublin. Lubelskie szczypiornistki nie dały szans zajmującym trzecie miejsce w tabeli PGNiG Superligi zawodniczkom Startu Elbląg, pokonując je 33:23. To był ostatni mecz ligowy MKS-u Perły w tym roku. Lublinianki prowadzą w tabeli z kompletem 30 punktów.

Mecz był wyjątkowy, bo to ostatni mecz w tym roku, dlatego cieszymy się z kompletu punktów. Mamy nadzieję, że z dobrej strony pokażemy się w ostatnim meczu w Lidze Mistrzyń aby zakończyć pozytywnie ten rok kalendarzowy. Dla naszych kibiców ogromne podziękowania za doping przez całe spotkanie – Sylwia Matuszczyk.

– Cieszymy się ze zwycięstwa w ostatnim meczu w tym roku. Runda ta była bardzo wymagająca. Teraz przed nami trochę odpoczynku i w nowym roku walczymy dalej aby osiągnąć postawione przed nami cele – dodała Ola Olek.