MOSiR Puławy już zaplanował ten weekend!

      Możliwość komentowania MOSiR Puławy już zaplanował ten weekend! została wyłączona

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Puławach dba o to, żeby puławianom nie brakowało okazji do aktywnego odpoczynku w plenerze. Na ten weekend ma aż trzy propozycje.

W nadchodzącą sobotę będzie można wyruszyć w podróż kajakiem – i  popłynąć z nurtem rzeki Wieprz. Do pokonania będzie około 19 kilometrów, między Baranowem a Strzyżowicami. Organizator zapewnia transport na miejsce startu i z powrotem do Puław, a podczas samego spływu także dwuosobowe kajaki i kamizelki. Nad bezpieczeństwem uczestników będzie czuwał ratownik WOPR. Udział w spływie jest płatny, a zapisy są telefoniczne (500 212 650).

Tego samego dnia (10 lipca) warto będzie odwiedzić także puławską Marinę. W ciągu dnia, na piaszczystym boisku odbędzie się turniej siatkówki plażowej. Chętni powinni zjawić się na miejscu przed godziną 10.00, bo dopiero w dniu zawodów odbędą się zapisy.

Natomiast w niedzielę (11 lipca) warto pomyśleć o zakończeniu weekendu tanecznym krokiem. W Marinie zabrzmi muzyka grana na żywo, a potańcówka w plenerze potrwa przez kilka godzin. “Niedzielne Fajfy w Marinie” zaczną się o 17.00 i potrwają aż do 22.00.