Mundurowi z Puław szukają złodzieja – możesz pomóc?

      Możliwość komentowania Mundurowi z Puław szukają złodzieja – możesz pomóc? została wyłączona

Puławska policja prosi o pomoc w ujęciu sprawcy kradzieży portfela. Każdy, kto udzieli mundurowym cennych informacji, pomoże rozwiązać sprawę i być może przyczyni się do zamknięcia dochodzenia.

Z materiałów sprawy wynika, że przestępstwo popełniono w jednym z salonów fryzjerskich na terenie Puław, w lutym tego roku. Złodziej był sprytny – kobieta, której portfel zabrał, nie zorientowała się że została okradziona. Zaalarmował ją dopiero SMS z informacją, że ktoś próbuje dokonać płatności jej kartą.

Do transakcji nie doszło – bo okazało się, że na koncie nie ma dostępnych środków. Jednak ta próba sprawiła, że ofiara kradzieży zgłosiła sprawę na policję. Śledczym udało się ustalić, że próba użycia skradzionej karty miała miejsce w jednym ze sklepów spożywczych przy ulicy Norwida w Puławach. A cała sytuacja została zarejestrowana przez kamerę monitoringu.

Policja zamieściła na swojej stronie internetowej wizerunek podejrzanego. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę ze zdjęcia, powinien skontaktować się z puławską komendą. dzwoniąc pod numer (47) 812 32 54 albo (47) 812 32 90. Informatorom jest zapewniana pełna anonimowość.

Źródło informacji: KPP w Puławach