Muzyczny weekend w Dawnej Synagodze

      Możliwość komentowania Muzyczny weekend w Dawnej Synagodze została wyłączona

Już po raz czwarty w Kazimierzu Dolnym zagości WpółDrogi Festival, czyli święto muzyki różnorodnej – i po raz czwarty przygotuje go Fundacja Rozwoju Kultury ArtBiz.

Od piątku do niedzieli (od 14 do 16 sierpnia), we wnętrzu Dawnej Synagogi, wystąpią tegoroczni muzyczni goście, a każdy z nich przedstawi. Tym razem, z uwagi na trwającą pandemię, artystów będzie mniej, niż w poprzednich latach. Każdy wieczór tego weekendu to jeden kameralny koncert, który zacznie się o godzinie 19.00. A wystąpią: Mateusz Pospieszalski, żeński kwartet smyczkowy Ladies oraz kontratenor Wojtek Bochra.

Organizator zapewnia, że na słuchaczy będą czekały maseczki ochronne i płyny do dezynfekcji dłoni, a sala będzie na bieżąco wietrzona. Bilety będzie można w ten weekend zdobyć na miejscu, w samej Synagodze (od godziny 14.00), ale biorąc pod uwagę że w środku goście zajmą tylko połowę miejsc, warto pomyśleć o tym już wcześniej.

W sprawie rezerwacji można skontaktować się z organizatorami: napisać (adres: kazimierz@jewish.org.pl) albo zadzwonić (numery: 81 881 08 94, 692 578 677). Można też skorzystać z portalu PanBilet.pl.

Źródło zdjęcia: WpółDrogi Festival IV edycja – Facebook