Nadchodzi Puławskie Lato Bluesowe

      Możliwość komentowania Nadchodzi Puławskie Lato Bluesowe została wyłączona

Po pełnej improwizacji muzyce jazzowej i po poważnej muzyce kameralnej, przychodzi pora na kolejne rytmy. W przyszłym tygodniu w Puławach będzie można poczuć bluesa.

Przestrzenie Domu Chemika znowu wypełnią się muzyką utalentowanych młodych artystów. Zbliżają się Letnie Warsztaty Bluesowe. Tegoroczne wydarzenie to jubileuszowa 15. edycja, a ostatni miesiąc wakacji to czas kiedy Puławy rozbrzmiewają charakterystycznymi dźwiękami gitar i harmonijek.

W najbliższy wtorek (17 sierpnia) rozpocznie się cykl warsztatów muzycznych, połączonych z koncertami i jam sessions w nowym Klubie Muzycznym SMOK. O wyjątkowych, nadchodzących wydarzeniach mówi Zbigniew Śliwiński, dyrektor “Domu Chemika”:

 

Puławskie Lato Bluesowe zainauguruje Jack Moore – syn legendarnego bluesmana Garego Moora. Dzień później – koncert znakomitej kadry warsztatowej, a jeszcze kolejnego dnia zaprezentują się także wokalistki Michała Matrasa w ramach cyklu „Puławy. Jestem stąd!”. Natomiast 20 sierpnia w podróż po swoich największych przebojach zabierze nas Grażyna Łobaszewska z zespołem Ajagore. O szczegółach całego nadchodzącego wydarzenia można przeczytać TUTAJ.