Danuta Smaga przyznała nagrody starosty za… kulturę

      Możliwość komentowania Danuta Smaga przyznała nagrody starosty za… kulturę została wyłączona

W ubiegły weekend miały miejsce dwie uroczystości, podczas których oficjalnie doceniono wysiłki tych, którzy dbają o to, by w Puławach kwitło życie kulturalne, którzy pielęgnują nasz lokalny dorobek na tym polu.

W minioną sobotę za taki wieloletni trud zostało uhonorowane Towarzystwo Przyjaciół Puław, które jednocześnie obchodziło swój wielki jubileusz, 60-lecie. Podczas uroczystości zorganizowanej w Pałacu Czartoryskich, w gronie wielu znakomitych gości, nagrodę z rąk starosty Danuty Smagi i wicestarosty Leszka Gorgola otrzymali prezes Towarzystwa, Wojciech Kuba i wiceprezes, Maryla Muller. Nagrodą kulturalną wyróżniono tę Aleksandrę Kubę, która aktywnie działa w Towarzystwie.

Z kolei w minioną niedzielę Nagroda Starosty Puławskiego za osiągnięcia w dziedzinie kultury trafiła do Stowarzyszenia „Rodzina”. Ta organizacja działa w naszym mieście już od 10 lat, w tym czasie organizowała takie wydarzenia, jak Dni Papieskie, Dni Rodziny czy Orszak Trzech Króli, a także różnego rodzaju festiwale i koncerty. Swój jubileusz, a zarazem otrzymanie nagrody, świętowała w tę niedzielę w hali sportowej ZST w Puławach.

Wręczaniu wszystkich nagród towarzyszyły życzenia, by oba stowarzyszenia dokonały jeszcze w Puławach wiele dobrego.

 

Nie znaleziono galerii.

 

Źródło zdjęć: www.pulawy.powiat.pl.