Najlepsi sportowcy ziemi puławskiej docenieni – przez starostę

      Możliwość komentowania Najlepsi sportowcy ziemi puławskiej docenieni – przez starostę została wyłączona

Nagrody starosty puławskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie sportu trafiły wczoraj do tych, którzy w ciągu minionego roku dawali z siebie wszystko jako zawodnicy albo trenerzy – i osiągali imponujące wyniki w ważnych rozgrywkach i wydarzeniach sportowych.

W hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczono 60 nagród i 5 wyróżnień. Doceniono w ten sposób wybitnych zawodników, którzy osiągnęli własne cele, a jednocześnie przynieśli powody do dumy naszemu regionowi. Wśród nagrodzonych są zdobywcy medali w mistrzostwach Polski w takich dyscyplinach, jak pływanie, kolarstwo szosowe czy podnoszenie ciężarów. Oczywiście w gronie laureatów znalazła się Malwina Kopron, która w ubiegłym roku sięgnęła po brązowy medal igrzysk olimpijskich w rzucie młotem.

Doceniono również animatorów i działaczy sportowych, osoby związane z lokalnymi klubami oraz uczniów i nauczycieli z puławskich szkół i placówek oświatowych. Pełna lista laureatów jest zamieszczona TUTAJ.

Żeby docenić najlepszych sportowców z ziemi puławskiej, władze powiatu sięgnęły do swojego budżetu po ponad 26 tysięcy złotych.

Źródło informacji i zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Puławach