NAŁĘCZÓW: To końcówka wakacji, ale nie koniec przygód!

      Możliwość komentowania NAŁĘCZÓW: To końcówka wakacji, ale nie koniec przygód! została wyłączona

Powoli zbliża się nowy rok szkolny, ale dzieci mają jeszcze trochę czasu, żeby nabrać sił przed nowymi wyzwaniami i odpocząć wśród letniej pogody. Młodzi mieszkańcy Nałęczowa, którzy chcieliby ciekawie spędzić przedostatni tydzień sierpnia, mogą skorzystać z atrakcji, jakie proponuje dzieciom Nałęczowski Ośrodek Kultury.

W ciągu pięciu dni pojawi się wiele sposobów na miłe i pożyteczne spędzenie czasu: będą tradycyjne gry i zabawy, ale też zajęcia rozwijające talenty wokalne. Ale i to nie wszystko, bo dzieci wybiorą się też do Chodla, na piknik agroturystyczny – tam będą na nie czekać warsztaty kulinarne i wędrówki wśród okolic rzeki Chodelki. Inna zaplanowana wycieczka to wizyta w Małym ZOO w Nałęczowie.

Wszystkie te propozycje czekają na dzieci, które mają przynajmniej 6 lat. Zapisy na wakacyjne zajęcia potrwają do 16 sierpnia, a 19 atrakcje już się rozpoczną. Żeby zgłosić udział dziecka, trzeba się zjawić w biurze Nałęczowskiego Ośrodka Kultury, jest otwarte codziennie, od 8.00 do 15.00.

Nie znaleziono galerii.

Źródło zdjęcia: Nałęczowski Ośrodek Kultury, facebook