Natalka z Opatkowic ma szanse na ogólnopolską karierę!

      Możliwość komentowania Natalka z Opatkowic ma szanse na ogólnopolską karierę! została wyłączona

Czy niewielka miejscowość Opatkowice w gminie Puławy będzie miała swoją małą gwiazdę na wielkiej muzycznej scenie? To bardzo możliwe!

NATALIA KOSMOWSKA – 12-latka, wzięła udział w castingu do trzeciej edycji The Voice Kids. Pokonała tysiące innych dzieci i zakwalifikowała się do programu! Być może czeka ją taka kariera, jaką może pochwalić się wypromowana przez program Roksana Węgiel czy Wiktoria Gabor.

Natalka mając 4 lata wygrała w swojej kategorii wiekowej m.in. puławski Festiwal Kolęd i Pastorałek. Kolejnych wygranych konkursów nie sposób policzyć. Obecnie jest uczennicą Szkoły Muzycznej w Puławach w klasie fortepianu. Od roku, pod okiem Ani Filipiak-Matras w “Domu Chemika”, trenuje sztukę recytacji i emisji głosu.

Jej rodzice również pasjonują się muzyką. Obydwoje należą do chóru kameralnego przy Domu Kultury w Zwoleniu. Tata Natalii gra na instrumentach klawiszowych i współprowadzi zespół wokalny “Aplauz” w Gołębiu, do którego należy też Natalka. Miejmy nadzieję, że ta telewizyjna przygoda rozpocznie jej ogólnopolską karierę, czego szczerze życzymy i trzymamy kciuki!

Poniżej – próbka możliwości wokalnych Natalii Kosmowskiej:

 

Nie znaleziono galerii.

(fot. Dariusz Kosmowski)