Nie będzie nudy w gminie Puławy!

      Możliwość komentowania Nie będzie nudy w gminie Puławy! została wyłączona

Młodzi mieszkańcy gminy Puławy, którzy większość tej przerwy od nauki spędzą w swoich miejscowościach, nie będą się nudzić dzięki Gminnemu Ośrodkowi Kultury.

Wystarczy, że gdy zacznie im doskwierać brak własnych planów, zajrzą do ośrodka kultury w Gołębiu oraz świetlic w Górze Puławskiej i w Borowej. W każdym z tych miejsc na dzieci i młodzież będzie czekał szereg atrakcji, choć oczywiście każda placówka ma nieco inny harmonogram zajęć. Wszędzie pojawią zabawy plastyczne, na przykład tworzenie figurek aniołów z masy solnej, nie zabraknie zajęć muzycznych i teatralnych.

W Gołębiu, w Domu Strażaka pojawią się nawet artyści z Krakowa, którzy przedstawią animacje i spektakl – a po tych występach odbędzie się jeszcze bal maskowy z nagrodami. Poza tym, w ośrodku kultury w Gołębiu młodzi goście będą mogli mierzyć się w rozgrywkach tenisa stołowego, a swoje manualne zdolności wykorzystają na przykład do tworzenia karmników dla ptaków.

Szczegółowe plany zajęć, przygotowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Gołębiu, są rozpisane na plakatach informacyjnych.

 

Nie znaleziono galerii.

Źródło plakatów: materiały nadesłane przez organizatora