Nie możesz zrobić zakupów, potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do MOPS

      Możliwość komentowania Nie możesz zrobić zakupów, potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do MOPS została wyłączona

Jeżeli odbywasz obowiązkową kwarantannę lub jesteś osobą samotną, niepełnosprawną, starszą, nie masz wsparcia ze strony rodziny i potrzebujesz pomocy skontaktuj się z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Puławach.

Jak mówi Dyrektor Beata Wagner, instytucja oferuje wykonanie codziennych zakupów, paczki żywnościowe czy pomoc w dostarczeniu ciepłego posiłku. W tym wspierają ich Wojska Obrony Terytorialnej z oddziału dęblińskiego oraz liczni wolontariusze.

Osoby starsze, w obecnym czasie, mogą się bać wyjść z domu, bądź w ogóle nie mają takiej możliwości, także te w kwarantannie, które nie mogą uzyskać innej pomocy, jak również osoby samotne lub niepełnosprawne ciągle się zgłaszają, a pracownicy mops działają!

Pracownicy sprawnie zgrywają wszystkie czynności dzieląc je między sobą, wolontariuszami i żołnierzami WOT. Pod numerem telefonu 729 911 599 można dopytać o formy wsparcia, które oferują i zgłosić się po pomoc o takie wsparcie. Pracownicy Ośrodka pełnią dyżur telefoniczny każdego dnia w godzinach 7:30 – 19:00. Informacje można uzyskać także pod ogólnym numerem (81) 458 62 01.

 

(fot. Pixabay)