Nie tylko wyprzedaż, ale i kiermasz – w niedzielę na puławskim targowisku

      Możliwość komentowania Nie tylko wyprzedaż, ale i kiermasz – w niedzielę na puławskim targowisku została wyłączona

W najbliższą niedzielę (4 lipca) sporo będzie się działo na puławskim placu targowym przy ulicy Dęblińskiej. Za sprawą stoisk zrobi się kolorowo – a przede wszystkim bardzo zielono.

To wszystko sprawią stoiska uczestników kolejnej Wyprzedaży Garażowej, a także wystawców, którzy zaplanowali udział w Kiermaszu Roślin Ozdobnych. Taka konfiguracja, to znaczy organizowanie obu tych wydarzeń jednocześnie, w tym roku potrwa aż do października.

Na Wyprzedaży będzie można wypatrzyć praktyczne albo dekoracyjne przedmioty, które chcą zmienić właścicieli. Do znalezienia mogą być różne domowe sprzęty, ubrania, książki, zabawki albo nawet płyty winylowe. Z kolei Kiermasz to propozycja dla tych, którzy chcą znaleźć nowe kwiaty, krzewy i albo drzewka, idealne do ozdobienia domu czy mieszkania.

To podwójne niedzielne wydarzenie potrwa od 7.00 do 15.00. „Nieruchomości Puławskie”, zarządca targowiska i inicjator wydarzeń handlowych, zachęca do udziału także tych, którzy chcieliby wcielić się w rolę sprzedających.