Niesamowite oficjalne wyniki słuchalności RADIA IMPULS!!!

TAKIE wiadomości powodują, że rosną nam skrzydła. To dzięki Państwu TAKIE wiadomości są możliwe.

Właśnie zostały opublikowane oficjalne wyniki słuchalności stacji radiowych w Polsce. Badania od ponad dwudziestu lat prowadzi jeden z dwóch największych instytutów badania rynku w Polsce – KANTAR MILLWARD-BROWN. Pokazują one w całości stan rynku radiowego w naszym kraju, a także w poszczególnych regionach, województwach czy miastach. W naszym przypadku – w województwie lubelskim.

Badania są przeprowadzane i publikowane co miesiąc, prezentując wyniki słuchalności z ostatnich 6 miesięcy. Najnowsze obejmują okres od marca do sierpnia 2019 roku, a wskaźnikiem pokazującym realną pozycję stacji radiowych jest „udział w rynku”. Wynik ostatniej tak zwanej „fali” w stosunku do „fali” przedostatniej, czyli wyników od lutego do lipca 2019 roku, jest dla naszego radia NIESAMOWITY!!! W tzw. grupie wszystkich słuchaczy, słuchających radia w pełnym tygodniu – Radio Impuls, czyli wcześniejsze Radio Puławy 24, w tak krótkim okresie POTROIŁO swoją słuchalność w województwie lubelskim!!!

Jest to rzecz bardzo rzadko spotykana w historii badań słuchalności w Polsce, zwłaszcza, że radio nie startowało z pozycji zerowej lecz już z wcześniej ugruntowanej pozycji, z dużą ilością słuchaczy Radia Puławy 24. Tak więc potrojenie tego wyniku jest dla nas powodem do wielkiej radości, ale przede wszystkim do ogromnej wdzięczności dla Państwa – naszych Słuchaczy.

Bardzo dziękujemy, że jesteście Państwo z nami codziennie. Codziennie zaczynacie dzień z Bartkiem i Wojtkiem, słuchacie południowych rozmów Macieja Dobrowolskiego, popołudniowego pasma Magdaleny Krawczak, a także programów Joasi Czajkowskiej, Remika Jeżewskiego czy Maćka Sarana, który serwuje Państwu też świeże wiadomości sportowe.

Dziękujemy też wszystkim reklamodawcom, którym oferujemy za niewielkie pieniądze mocną reklamę – ta, przy tak zwiększonej słuchalności, dociera do wielkiej grupy potencjalnych klientów.

Dziękujemy! I prosimy – powiedzcie o naszym radiu swoim Przyjaciołom! 🙂

10 comments on “Niesamowite oficjalne wyniki słuchalności RADIA IMPULS!!!

 1. To JA

  Nie wiem co Pani ma na myśli twierdząc – “Doprowadził radio Płock do upadku” bo to radio nadal istnieje a nawet ubiega się o zwiększenie mocy nadawanego sygnału. Więc po co takie bzdury wypisywać.

 2. Puławianka

  To ŻeM SiEm po pachy uśmiała 😀
  Sukces Pana Dobrowolskiego w kilka miesięcy po tym jak doprowadził radio Płock do upadku!!!
  Oj tam oj tam 😉 😀

 3. XYZ

  Nie jestem Maciejem Dobrowolskim. Po prostu wyraziłem swoją opinię. Ale jak widzę pozytywne komentarze są hejtowane przez niektórych. Bo coś lub kogoś pochwalić to takie słabe i niewiarygodne. Prawda?

  1. Zażenowany

   Tak, tak. Oczywiście nie jest Pan Maciejem Dobrowolskim. A świstak siedzi i zawije je w te sreberka;)

   1. Urszula

    Faktem jest, że słuchalność wzrosła, a stacja zmieniła swoje oblicze, co przyciągnęło nowych słuchaczy. Myślę, że jeśli ktoś chociaż trochę interesuje się życiem innych stacji radiowych wie, że Pan Maciek ożywił już nie jedną stację i nie musi sobie publicznie schlebiać, a te złośliwe komentarze to pewnie zwyczajna zazdrość, że komuś coś się udało. Dlatego szanujmy się i się nie obrażajmy. Sama często słucham Radia Impuls, bo mówią co dzieje się w mojej okolicy (Ryki, Dęblin), dzięki temu stało się ono dla mnie bliższe, muzyka bardziej energiczna również jak dla mnie na plus. Trzymam kciuki i życzę dalszego rozwoju!

 4. XYZ???

  ”Gratulacje! Ogromna zasługa Pana Dobrowolskiego który jest profesjonalistą w swoim fachu. Z tego co wiem Impuls zaczyna przejmować słuchaczy pewnej stacji z miasta na R. Szkoda że jeszcze z zasięgiem nie jest idealnie ale jak to się poprawi to czuję że będzie grubo. BRAWO RADIO IMPULS 97,2 FM.”

  Panie Macieju. Skoro Pan już sam sobie pisze komentarze, to proszę się nie wstydzić i podpisać się swoim, podkreślam – swoim, nazwiskiem! Pozdrawiam i życzę sukcesów! 🙂

 5. XYZ

  Gratulacje! Ogromna zasługa Pana Dobrowolskiego który jest profesjonalistą w swoim fachu. Z tego co wiem Impuls zaczyna przejmować słuchaczy pewnej stacji z miasta na R. Szkoda że jeszcze z zasięgiem nie jest idealnie ale jak to się poprawi to czuję że będzie grubo. BRAWO RADIO IMPULS 97,2 FM.

Comments are closed.