WISŁA PUŁAWY – przyszedł czas na zmiany

      Możliwość komentowania WISŁA PUŁAWY – przyszedł czas na zmiany została wyłączona

Początek roku przyniósł pierwsze ruchy kadrowe w klubie. Wiosną nie będziemy mogli oglądać w meczach Wisły czterech zawodników.

Konrad Szczotka i Krystian Żelisko zostali wypożyczeni do lidera czwartej ligi lubelskiej – Lewartu Lubartów. Umowa wypożyczenia Konrada obowiązuje do końca rundy wiosennej. Krystian Żelisko został z kolei wypożyczony na rok z możliwą opcją skrócenia w czerwcu 2020 r. Decyzją klubu obowiązujący do 31.12.2019 roku kontrakt Piotra Zmorzyńskiego nie został przedłużony. W grudniu rozwiązana została także umowa z Arkadiuszem Maksymiukiem.

Nowym nabytkiem drużyny został 27-letni środkowy obrońca Błażej Cyfert. Jest on pierwszym zimowym nabytkiem klubu. Mierzący 187 centymetrów zawodnik reprezentował ostatnio drugoligową Stal Rzeszów, rozgrywając w rundzie jesiennej 12 meczów ligowych i zdobywając jednego gola. W ubiegłym sezonie rozegrał w barwach Podhala Nowy Targ i Stali 26 spotkań, czterokrotnie pokonywał też bramkarzy rywali. Z rzeszowskim klubem w czerwcu świętował awans do II ligi.

(fot. Wisła Puławy)