O co powalczy Motor Lublin w nadchodzącym sezonie?

      Możliwość komentowania O co powalczy Motor Lublin w nadchodzącym sezonie? została wyłączona

W poprzedniej kampanii piłkarze Motoru Lublin do samego końca walczyli o awans. Ostatecznie w decydującym meczu barażowym ta drużyna okazała się gorsza od Ruchu Chorzów i kolejne rozgrywki również spędzi na poziomie 2. Ligi. Jaki będzie cel Motoru na sezon 2022/2023 zdaniem zakładów sportowych i ekspertów?

Poprzednie rozgrywki

Przed rozpoczęciem poprzedniego sezonu piłkarze Motoru Lublin nie byli jednym z głównych faworytów do awansu. Zakłady bukmacherskie online wskazywały na kilka innych drużyn, które miały zdecydowanie większe szanse. Jak się jednak okazało, zawodnicy z Lublina nic nie wzięli sobie z takich przewidywań. Zwłaszcza znakomity początek rundy wiosennej wpłynął na pozycję tego zespołu w tabeli. Kilka wygranych z rzędu znacząco poprawiło sytuację, dlatego też nawet na finiszu rozgrywek mogli nie wygrać żadnego z 3 ostatnich meczów, a i tak znaleźli się w barażach.

Motor Lublin był naprawdę blisko wywalczenia awansu, jednak trzeba przyznać, że poprzedni sezon i można określić mianem pozytywnego. Czy w najbliższej kampanii uda się powtórzyć taki rezultat, a może nawet awansować? Kursy na to zdarzenie są dostępne na stronie pzbuk.pl.

Faworyt do awansu!

Po tym, co wydarzyło się w poprzednim sezonie zakłady bukmacherskie, uważają Motor Lublin za jednego z głównych kandydatów do awansu. Spore są również szanse takich drużyn, jak chociażby Radunia Stężyca, która dysponuje wielkim budżetem i jest w stanie ściągać najlepszych piłkarzy, ale również Polonia Warszawa. Ekipa z Konwiktorskiej wraca na salony i pnie się coraz wyżej. Ambitny projekt z Warszawy z pewnością marzy o szybkim powrocie dla Ekstraklasy, więc 2. Liga to powinien być tylko szybki przystanek z kategorii Kiss&Ride.

Piłkarze z Lublina będą musieli sobie jednak poradzić w nowej rzeczywistości, ponieważ z dniem 30 czerwca Marek Saganowski przestał być ich trenerem. Prawdę mówiąc, była to dla mnie zaskakująca decyzja, że w klubie nie zdecydowano się na przedłużenie jego umowy. Wydaje mi się, że były piłkarz Legii Warszawa osiągnął wynik powyżej oczekiwań w poprzedniej kampanii, ale być może zarząd miał inne zdanie.

Terminarz

Motor Lublin rozpoczął rozgrywki od wyjazdowego spotkania z Garbarnią Kraków. Już 23 lipca ta drużyna rozegra swoje pierwsze spotkanie domowe, a przeciwnikiem będzie Olimpia Elbląg. Trzeba przyznać, że początek rozgrywek nie jest zbytnio wymagający dla piłkarzy tego zespołu. Tym samym jest to doskonała okazja, którą można wykorzystać w ofercie zakładów bukmacherskich online, stawiając na kolejne zwycięstwa tego klubu. Kursy proponowane przez zakłady bukmacherskie na ten moment są całkiem wysokie, co może być dobrą opcją dla fanów Motoru, ale również typerów.

Sport w regionie – czytaj więcej artykułów!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.


materiał sponsorowany

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95