Oddaj krew na Azotach! Zapisy do czwartku

      Możliwość komentowania Oddaj krew na Azotach! Zapisy do czwartku została wyłączona

Na terenową zbiórkę zaprasza Klub Honorowych Dawców Krwi „DAR ŻYCIA” przy Grupie Azoty Zakłady Azotowe „PUŁAWY” S.A. Tradycyjnie, współorganizatorem akcji jest Regionalne Centrum Krwiodawstwa w Lublinie.

W najbliższy piątek (20 listopada) w Budynku Dyrekcji Naczelnej odbędzie się akcja pod hasłem „SILNI RAZEM”. Są na nią zaproszeni pracownicy wszystkich spółek, które znajdują się na terenie Zakładów, ale nie tylko. Na Azotach może się zjawić każdy, kto jest dorosły, zdrowy i chce pomóc odbudować lubelskie zapasy krwi. To bardzo ważne zadanie, bo w czasie pandemii zmalała liczba dawców i każde Centrum Krwiodawstwa zmaga się z dużymi brakami tego bezcennego leku.

Piątkowa rejestracja potrwa od 8.30 do 13.30 – a każdy kto odda krew, w zamian dostanie drobny upominek. Zbiórka potrwa w sali nr 16, otwarte będzie wejście boczne, od strony STO-ZAPu.

Ze względów bezpieczeństwa, na udział w tej piątkowej zbiórce trzeba się wcześniej umówić, najpóźniej w ten czwartek (19 listopada). Zapisy prowadzi koordynator akcji, Tomasz Ogrodnik. Można się z nim skontaktować telefonicznie, dzwoniąc pod numer 609 933 998 (albo wewnętrzny 23 – 67). Można też napisać do niego wiadomość, korzystając z aplikacji Messenger.

 

Na miejscu będą obowiązywały zasady bezpieczeństwa, wyznaczone z uwagi na panujący stan epidemii. Konieczne będzie noszenie maseczki ochronnej i dezynfekcja rąk przed wejściem do budynku – każdy będzie mieć też zmierzoną temperaturę. Organizatorzy będą prosili o punktualne zjawienie się na wyznaczoną godzinę, a także o zachowanie dystansu społecznego i przestrzeganie procedur, które zapobiegną tłokowi w pomieszczeniach i tuż przed nimi.

Źródło plakatu: Klub HDK “Dar Życia” przy Grupie Azoty Zakładach Azotowych „Puławy” S.A. – Facebook