Oddaj krew w “SZKOLE ORLĄT”

      Możliwość komentowania Oddaj krew w “SZKOLE ORLĄT” została wyłączona

W związku z wyjątkową sytuacją i wzrastającą liczbą osób hospitalizowanych, w imieniu wszystkich żołnierzy Dęblińskiego Garnizonu, rzecznik Lotniczej Akademii Wojskowej Agnieszka Kossowska zwraca się do krwiodawców.

Osoby zdrowe, które w ostatnim czasie nie podróżowały do innych krajów i nie miały kontaktu z osobami zakażonymi koronawirusem, proszone są do zgłaszania się do centrów krwiodawstwa w całej Polsce, a w tym konkretnym przypadku, do Lotniczej Akademii Wojskowej.

 

Akcja krwiodawstwa Ramię w Ramię prowadzona jest we współpracy z 2 Lubelską Brygadą Obrony Terytorialnej i RCKiK. Czy osoby oddające krew mają się czego obawiać?

 

Przypominamy, akcja poboru krwi odbędzie się już jutro (25.03) w Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie w godzinach od 9.00 do 10.45, a także w dęblińskim Centrum Szkolenia Lotniczo-Inżynieryjnego i innych jednostkach garnizonu od 12.45 do 13.45.

Natomiast 2 Lubelska Brygada Obrony Terytorialnej na akcję poboru krwi Ramię w Ramię zaprasza w godzinach od 10.45 do 12.45.

Nie znaleziono galerii.