Ogłaszamy Turniej Purpurowej Róży w Magicznych Ogrodach!

      Możliwość komentowania Ogłaszamy Turniej Purpurowej Róży w Magicznych Ogrodach! została wyłączona

Wojownicy odbędą w ten weekend turniej, który wyłoni najlepszego z nich… W szranki staną zawodnicy z armii Króla Eryka oraz mrocznych Bestii Araga. Emocjonujące konkurencje będzie można zobaczyć już w piątek…

Podczas weekendu od 19 do 21 lipca włącznie goście Magicznych Ogrodów będą mogli podziwiać zmagania turniejowe dwóch armii. Najbardziej waleczni wojownicy wezmą udział w widowiskowych konkurencjach. Wyjątkowo pokazy odbędą się już w piątek.

Na pojedynek wyzywa mroczny Alatus Mortis. Przeciwka znajdzie wśród dzielnych Krasnoludów broniących na co dzień Magiczne Ogrody. Śmiałkowie zmierzą się podczas lekkich konkurencji oraz walki w pełnych zbrojach.  Zawody sprawnościowe będzie można podziwiać o 15:30 w piątek oraz o 13:00 w sobotę i niedzielę. Uczestnicy turnieju zaprezentują między innymi brawurowe cięcie szablą, strzelanie z łuku oraz zbieranie pierścieni w pełnym galopie. Kruszenie kopii w uzbrojeniu odbędzie się o 15:30 w sobotę oraz 14:30 w niedzielę. Ta ostatnia konkurencja może być decydująca i wskazać zwycięzcę całego turnieju.

Po turniejowych emocjach  goście Magicznych Ogrodów mogą posilić się w jednej z kilku restauracji lub urządzić grilla. Miłośników słodkości z pewnością ucieszy wizyta w kawiarni z różnorodnymi deserami. Wszystkie rozrywki w Magicznych Ogrodach są w cenie biletu, także w weekendy. Wśród atrakcji parku warto wymienić nowości: Drzewa, Magiczne Fontanny oraz bezpieczne poduchy do skakania.

W cenie biletu są także przestronne parkingi. W dwóch sklepach na terenie Ogrodów można nabyć tematyczne pamiątki.  Czas zabawy w Magicznych Ogrodach jest nielimitowany.

Niezwykły „Turniej Purpurowej Róży” potrwa od piątku (20 lipca) do niedzieli (22 lipca). Park będzie czynny od 10:00 do 19:00. Bilety są dostępne na stronie www.magiczneogrody.com oraz w kasach Magicznych Ogrodów. Więcej informacji na fanpage’u Parku, na stronie: www.magiczneogrody.com/wydarzenia/ oraz w przewodnikach rozdawanych przy wejściu do Magicznych Ogrodów.

[ngg src=”galleries” ids=”10″ display=”basic_imagebrowser”]