Oto najbardziej rozpoznawalna atrakcja turystyczna Lubelszczyzny!

      Możliwość komentowania Oto najbardziej rozpoznawalna atrakcja turystyczna Lubelszczyzny! została wyłączona

Złota Pinezka – to nowe wyróżnienie dla Muzeum Zamoyskich w Kozłówce. To taki rodzaj nagrody, który świadczy o tym, że trud i zaangażowanie pracowników tej turystycznej atrakcji przekładają się na zadowolenie i sympatię muzealnych gości.

Złote Pinezki przyznała firma Google – z tej okazji, że internauci od 15 lat korzystają z Map Google, a bardzo często robią to turyści, którzy szukają sobie miejsc wypoczynku. I to właśnie bardzo duże zainteresowanie i bardzo dobre opinie internautów zdecydowały o tym, do jakich atrakcji turystycznych trafiły te wyróżnienia. Google nagrodziło 16 zakątków Polski, po jednym w każdym województwie.

W całym województwie lubelskim zwyciężyło właśnie Muzeum Zamoyskich w Kozłówce, które mieści się w XVIII-wiecznej, bardzo dobrze zachowanej rezydencji magnackiej, otoczonej Kozłowieckim Parkiem Krajobrazowym. Średnica ocen internautów korzystających z Map Google to 4,7, a poza tym napisali już ponad 4 tysiące komentarzy, w przeważającej większości bardzo pochlebnych. 

Statuetkę, która trafiła już do muzeum dumnie zaświadcza, że pałac Zamoyskich jest najbardziej rozpoznawalną atrakcją turystyczną Lubelszczyzny, można zobaczyć na załączonych zdjęciach. A oto, jak o zwycięzcy z województwa lubelskiego opowiada Elżbieta Różalska z firmy Google:

 

O tym kiedy i według jakich zasad można teraz, w sierpniu, odwiedzać Muzeum Zamoyskich w Kozłowce, można dowiedzieć się TUTAJ

Źródło zdjęć: Muzeum Zamoyskich w Kozłówce