Otwarcie nowego, opolskiego lodowiska – już w ten wtorek!

      Możliwość komentowania Otwarcie nowego, opolskiego lodowiska – już w ten wtorek! została wyłączona

W Opolu Lubelskim jest już gotowy nowy, dwufunkcyjny obiekt sportowy. Będzie się zmieniał wraz z porami roku, a na razie zaprasza do zimowej zabawy.

Pod adresem, który bardzo dobrze znają lokalni tenisiści, w najbliższym czasie mogą zjawiać się opolscy łyżwiarze. Przy ulicy Fabrycznej 28 stoi zadaszone lodowisko, które w każdym sezonie letnim będzie zmieniać się w nowoczesny kort tenisowy. Inwestycja kosztowała prawie 3 miliony złotych, przy czym połowę tej kwoty pokryła dotacja z Programu Sportowa Polska.

Uroczyste otwarcie obiektu zaplanowano na ten wtorek (7 grudnia)– od godziny 10.00 lodowisko będzie czekać na gości, a władze miasta zaplanowały wiele atrakcji. Najmłodsi wezmą udział w specjalnych animacjach i zabawach, spotkają się też ze Świętym Mikołajem, który oczywiście nie przyjdzie z pustymi rękami, a z workiem pełnym upominków. Nie zabraknie też konkursów z nagrodami. Natomiast po godzinie 18.00 dorośli wezmą udział w zajęciach zumby na lodzie.

Wstęp na otwarcie nowego opolskiego lodowiska będzie wolny. Natomiast wszystkie zasady, według jakich będzie działać to miejsce przez resztę sezonu, znajdziecie TUTAJ.