Otwarta droga do… kolejnych remontów dróg w powiecie puławskim

      Możliwość komentowania Otwarta droga do… kolejnych remontów dróg w powiecie puławskim została wyłączona

To już pewne, że Fundusz Dróg Samorządowych zostawi w tej części naszego regionu kolejne dotacje – Powiatowy Zarząd Dróg w Puławach podpisał już nowe umowy na modernizację lokalnej infrastruktury.

Dobre wieści czekają między innymi na kierowców, którzy często jeżdżą z Wąwolnicy do Poniatowej, bo tu, między trzecim a czwartym kilometrem drogi powiatowej pojawi się nowa nawierzchnia i perony przystankowe.

Ucieszą się też wkrótce mieszkańcy Kazimierza Dolnego i ci, którzy często poruszają się między tym miasteczkiem, a Bochotnicą. Tutaj przebudowana będzie trasa, która ciągnie się przez kazimierskie ulice: Czerniawy, Nadrzeczną, część Senatorskiej, Witkiewicza, Tyszkiewicza, Kazimierza Wielkiego i Puławską.

Poza tym, zmienią się jeszcze odcinki trzech innych powiatowych dróg – a o szczegółach wszystkich remontów będziemy jeszcze mówić. Na razie wiadomo, że wykonawcy mają zdążyć z pracami do końca jesieni. Koszt wszystkich zaplanowanych modernizacji to blisko 5 milionów złotych, przy czym przyznane dotacje to w sumie prawie 3 miliony 400 tysięcy złotych.