PAULINA KITKA: Ale to były wakacje! Niesamowite i Weekend(love) Puławy

Wakacje już za nami, niestety, ale zostały po nich wspomnienia. W końcu wakacje są od tego, aby nie tylko wypoczywać, ale by robić wszystko, by w oczekiwaniu na kolejne trzy gorące miesiące móc uśmiechnąć się na samą myśl, jak te minione były fajne.

Na Lubelszczyźnie, na ziemi puławskiej i w samych Puławach sporo się działo – i to nie tylko w Kazimierzu, który na lipiec i sierpień staje się kulturalną stolica regionu, ale i w Puławach, także dzięki Urzędowi Miejskiemu. Kilka osób z wydziału …. stworzyło świetną akcję: nazwało ją „Weekendlove Puławy”.

Jak sama nazwa wskazuje, w każdy letni weekend, mieszkańcy i goście naszego miasta mieli w czym wybierać. Od „Filharmonii na leżakach” przez niesamowite „Silent Disco”, aż po finałowy, niezapomniany koncert Dawida Kwiatkowskiego. I nie mogło być inaczej, abyśmy i my na naszej radiowej antenie o tym na bieżąco nie mówili, na naszym portalu nie pisali i na koniec – nie zaprosili osoby najlepiej w temacie zorientowanej, czyli PAULINY KITKI z Wydziału Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Puławy.

Maciej Dobrowolski w Radiu Impuls 97,2 FM rozmawiał ze swoim gościem nie tylko o samej akcji, ale i o tym, czy możemy wraz z Urzędem Miasta w przyszłym roku już planować sobie kolejne puławskie weekend(love) wakacje.

 

 

 

Źródło zdjęć: strona internetowa puławskiego Urzędu Miasta www.pulawy.eu. 

Dodaj komentarz