Photo Day w nowej hali sportowej w Puławach!

      Możliwość komentowania Photo Day w nowej hali sportowej w Puławach! została wyłączona

Wielkimi krokami zbliża się otwarcie nowoczesnego, sportowego obiektu, który wyrósł przy ulicy Lubelskiej 59 w Puławach. Jak zapowiada prezydent Paweł Maj, taka uroczystość jest planowana na 9 października, czyli na następną sobotę.

Ale tuż po najbliższym weekendzie, w poniedziałek i wtorek, na terenie nowego obiektu odbędzie się Photo Day. To znaczy, że 4 i 5 października nowa hala widowiskowo-sportowa będzie na kilka godzin oddana do dyspozycji miłośnikom fotografii. Każdy uczestnik tego spotkania będzie miał szansę, żeby zwiedzić nowy budynek i zrobić mu unikalne zdjęcia. Po najciekawszych zakamarkach obiektu oprowadzą pracownicy MOSiR-u, a czas na oglądanie i polowanie na idealne ujęcia będzie od 16.00 do 19.00.

Gdy zakończą się fotograficzne łowy, powstanie kolekcja niepowtarzalnych ujęć. Niektóre z nich zostaną później wykorzystane na stronie internetowej i w mediach społecznościowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Puławach – do promowania nowej hali. Uczestnicy Photo Day powinni dokładnie przeczytać regulamin wydarzenia (można go znaleźć TUTAJ).

Żeby wziąć udział w Photo Day, trzeba wysłać elektroniczną wiadomość do puławskiego MOSiR-u, na adres: biuro@mosir.pulawy.pl. Takie zgłoszenia będą przyjmowane tylko do tej środy (29 września). Uczestnikiem Photo Day może być osoba niepełnoletnia, o ile wybierze się na to wydarzenie z opiekunem.

Coraz bliżej otwarcia nowej hali sportowej w Puławach