Masz firmę? Zgłoś się po pieniądze!

      Możliwość komentowania Masz firmę? Zgłoś się po pieniądze! została wyłączona

Chcesz założyć własną firmę, ale przydałby ci się zastrzyk gotówki? Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” kolejny raz wyciąga rękę do naszych lokalnych przedsiębiorców z powiatu puławskiego.

Osoby, które dopiero planują założyć firmę, od dziś mogą starać się o dofinansowanie, które pomoże wcielić w życie różne ambitne plany. W ramach tego aktualnego projektu lokalne start-upy dostaną w sumie 1 milion 260 tysięcy złotych, przy czym każda konkretna firma, każdy projekt otrzyma 60 tysięcy złotych. Żeby mieć szansę skorzystać z tych środków, trzeba wypełnić specjalny wniosek, ale też przygotować biznesplan, w którym przedstawi się swoje plany.

Wszystkie wzory potrzebnych dokumentów i pomocne wskazówki można znaleźć na stronie internetowej Lokalnej Grupy Działania „Zielony Pierścień”. Pełne zgłoszenia są przyjmowane w biurze w Kośminie, do 2 grudnia. Dodajmy, że osoby, które chciałyby skorzystać z pomocy pracowników biura przy konstruowaniu biznesplanu, powinny przesłać swoje wstępne szkice pocztą elektroniczną, do 25 listopada.

Przypomnijmy raz jeszcze, że premie czekają na przedsiębiorców z powiatu puławskiego, czyli z gmin: Baranów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Puławy, Wąwolnica, Wojciechów i Żyrzyn.