Masz firmę? Zgłoś się po pieniądze!

Chcesz założyć własną firmę, ale przydałby ci się zastrzyk gotówki? Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” kolejny raz wyciąga rękę do naszych lokalnych przedsiębiorców z powiatu puławskiego.

Osoby, które dopiero planują założyć firmę, od dziś mogą starać się o dofinansowanie, które pomoże wcielić w życie różne ambitne plany. W ramach tego aktualnego projektu lokalne start-upy dostaną w sumie 1 milion 260 tysięcy złotych, przy czym każda konkretna firma, każdy projekt otrzyma 60 tysięcy złotych. Żeby mieć szansę skorzystać z tych środków, trzeba wypełnić specjalny wniosek, ale też przygotować biznesplan, w którym przedstawi się swoje plany.

Wszystkie wzory potrzebnych dokumentów i pomocne wskazówki można znaleźć na stronie internetowej Lokalnej Grupy Działania „Zielony Pierścień”. Pełne zgłoszenia są przyjmowane w biurze w Kośminie, do 2 grudnia. Dodajmy, że osoby, które chciałyby skorzystać z pomocy pracowników biura przy konstruowaniu biznesplanu, powinny przesłać swoje wstępne szkice pocztą elektroniczną, do 25 listopada.

Przypomnijmy raz jeszcze, że premie czekają na przedsiębiorców z powiatu puławskiego, czyli z gmin: Baranów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Puławy, Wąwolnica, Wojciechów i Żyrzyn.

Dodaj komentarz