Piszesz wiersze? Pochwal się talentem!

      Możliwość komentowania Piszesz wiersze? Pochwal się talentem! została wyłączona

Nadeszła okazja, żeby przedstawić światu swoją artystyczną wrażliwość i sięgnąć po laur zwycięstwa – a nadeszła dla tych, którzy piszą wiersze.

Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki po raz kolejny ogłosił Konkurs Jednego Wiersza. Jak wskazuje sama nazwa, wystarczy przedstawić jurorom jeden utwór: może poruszać dowolną tematykę, przede wszystkim ma zdradzać talent i wrażliwość swojego autora. To literackie wyzwanie mogą podjąć mieszkańcy powiatu puławskiego: ci, którzy skończyli 15 lat. To bardzo ważne, żeby zgłoszony wiersz nie był nigdy wcześniej publikowany ani nagradzany – Konkurs Jednego Wiersza ma wyłaniać nowe talenty i odsłaniać zupełnie nowe fragmenty poetyckie.

Pełny regulamin konkursu jest zamieszczony na stronie internetowej kokpit.com.pl. Wiersze należy dostarczać do kazimierskiej biblioteki, ale można je też przesyłać pocztą elektroniczną, na adres bibliotekakazimierz@poczta.onet.pl. Czas na to upłynie wraz z końcem października, a wyniki konkursu poznamy 14 listopada.