Przekonaj się, co za koncert wkrótce w Puławach

      Możliwość komentowania Przekonaj się, co za koncert wkrótce w Puławach została wyłączona

„Podzielny się miłością” to hasło Noworocznego Koncertu Charytatywnego, który już za nieco ponad tydzień odbędzie się w Puławach.

Jego pierwsza edycja odbyła się rok temu – gdy pojawił się pomysł, żeby właśnie dzięki specjalnemu koncertowi, połączonemu ze zbiórką pieniędzy, pomóc rodzinie pogorzelców z Karmanowic. Wówczas na scenie wystąpili Jadzia Malinowska, Kacper Gołda i gość specjalny: Jan Kondrak z Lubelskiej Federacji Bardów.

W tegorocznej odsłonie koncertu ponownie usłyszymy lubelskiego barda, bo znów przyjął zaproszenie do udziału w tym szczytnym projekcie. Kolejna artystka, której będzie można posłuchać, to wokalistka jazzowa, Anna Michałowska. Z kolei miłośnicy rockowych brzmień będą mogli przekonać się, jak gra zespół „SĘK”. Dodatkowo, jako gość specjalny wystąpi Natalia Kosmowska, młody muzyczny talent z naszego regionu.

Taki muzyczny bukiet pojawi się w puławskim Hotelu Izabella – w sobotę (1 lutego), o godzinie 18.00. Tym razem cały dochód z koncertu, czyli biletów-cegiełek i charytatywnej aukcji, zostanie przeznaczony na pomoc dwóm małym dziewczynkom: 5-letniej Natalce z Puław, która w wypadku drogowym straciła nóżkę oraz chorej na rozszczep kręgosłupa, mieszkającej w Żerdzi w gminie Żyrzyn, 8-letniej Zuzi.

Bilety-cegiełki są już dostępne w recepcji hotelu, a w sprawie rezerwacji miejsc na aukcji trzeba kontaktować się z organizatorem wydarzenia, Marcinem Mizerą – numer telefonu to 514 087 747.

 

Nie znaleziono galerii.

Źródło plakatu: materiał nadesłany przez organizatora