Pomóż wybrać Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego!

      Możliwość komentowania Pomóż wybrać Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego! została wyłączona

Kapituła dorocznego konkursu wkrótce ogłosi wyniki 19. edycji rankingu, który gromadzi najciekawsze atrakcje turystyczne Lubelszczyzny, przynoszące powody do dumy całemu województwu. Jednak niezależnie od jurorów, swojego faworyta wskażą także internauci.

W tym roku o prestiżowy tytuł rywalizuje 27 atrakcji, a nowa edycja mobilizuje także mieszkańców naszego regionu. W puli kandydatów są Muzeum Czartoryskich w Puławach, Rodzinne Parki Tematyczne “Magiczne Ogrody” w Trzciankach i “Las Odkrywców” w Ułężu oraz winnica “Kazimierskie Wzgórza”.

Do czwartku 15 września, do godziny 15.00, trwa wirtualne głosowanie. Żeby wziąć w nim udział, trzeba odwiedzić facebookowy profil Lubelskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej i specjalnie utworzone wydarzenie. Chcąc poprzeć konkretny obiekt lub usługę, trzeba polubić odpowiednie zdjęcie, zamieszczone w konkursowym poście.

Wyniki obrad kapituły zostaną ogłoszone podczas Lubelskiej Gali Turystyki. Tradycyjnie, poznamy podium zwycięzców i prawdopodobnie grono wyróżnionych produktów turystycznych. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku na trzecim miejscu podium uplasowało się Muzeum Czynu Bojowego Kleeberczyków w Woli Gułowskiej, a wyróżnienie powędrowało do atrakcji, jaką jest Nocne Zwiedzanie Kazimierza.

Źródło informacji i zdjęcia: Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna – Facebook