Pomóż napełnić pustą miskę!

      Możliwość komentowania Pomóż napełnić pustą miskę! została wyłączona

Ta akcja to sposób na wsparcie Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Puławach – organizują ją wspólnie dwie lokalne restauracje: Central Park Bistro i Bistro u Kucharek.

Bezdomne psy i koty nie potrafią poprosić o pomoc słowami – ale my zawsze możemy wykazać się empatią i pomyśleć o tym, żeby do głodnych brzuszków trafiło coś pożywnego i smacznego. Właśnie teraz nadarza się okazja, żeby tak się zachować: bo można dołączyć do puławskiej akcji, przygotowywanej z myślą o puławskich, bezpańskich czworonogach.

Zasady są proste: wystarczy kupić porcję dobrej, wartościowej karmy dla psów albo kotów. To bardzo ważne, bo sporo podopiecznych tego schroniska to starsze albo schorowane zwierzaki. Organizatorzy zachęcają, żeby skupić się na zdobyciu mokrej karmy i raczej unikać suchej, w której jest niewiele wartości odżywczych. Plan jest taki, żeby wszystkie pyszności trafiły do bezdomnych zwierzaków na początku grudnia, w okolicach Mikołajek.

 

Każdy, kto chciałby pomóc napełnić miski czworonożnych podopiecznych puławskiego schroniska, może do końca listopada przynosić karmę do Central Park Bistro (ul. Centralna 10 w Puławach). Taki ofiarodawca dostanie w zamian pewien prezent – jaki, to tajemnica. Dobroczyńcy zwierząt mogą liczyć na miłą niespodziankę, podobnie jak obdarowane czworonogi.

Ta zbiórka dotyczy wyłącznie jedzenia – restauracja nie przyjmuje pieniędzy i nie prosi o nie. Jednak gdyby ktoś chciał wesprzeć finansowo puławskie schronisko, może oczywiście to zrobić – ale organizatorzy tej akcji nie będą już pośrednikami. Więcej szczegółów TUTAJ.

Całe przedsięwzięcie zyskało patronat honorowy Prezydenta Miasta Puławy, a Radio Impuls jest patronem medialnym. A numer zbiórki w karmimypsiaki.pl to: 2016/394/OR.

 

Źródło plakatu: Central Park Bistro