Pomóż wesprzeć puławskie kino!

      Możliwość komentowania Pomóż wesprzeć puławskie kino! została wyłączona

Od kilku tygodni wszyscy odnajdujemy się w nowej, trudniejszej rzeczywistości. Szczególnie niełatwe czasy nadeszły dla miejsc, które funkcjonują dzięki temu, że regularnie odwiedza je sporo osób, na przykład szukając dobrej rozrywki.

Właśnie w takiej sytuacji jest puławskie Kino „Sybilla”, które z dnia na dzień przestało być odwiedzane, przestało wyświetlać filmy. Teraz musi się zmierzyć z kryzysem – ale w tym, żeby wyszło z tego starcia zwycięsko, może pomóc każdy. Każdy, kto kupi bezterminowy e-bilet na kinowy seans filmowy – ten voucher będzie można wykorzystać wtedy, gdy kino ponownie zostanie otwarte.

Takie są zasady akcji #wspieramykinapolskie, do której dołączyło Kino „Sybilla”. Żeby dowiedzieć się więcej na ten temat i żeby zdobyć bilety dla siebie, trzeba odwiedzić stronę www.wspieramy-kina.pl. Tam wystarczy wybrać z listy właśnie puławskie kino i elektronicznie zamówić e-bilety, w dowolnej ilości. Dodajmy, że chodzi wyłącznie o wejściówki na seanse 2D, czyli z obrazem dwuwymiarowym.

W ten sposób można „obiecać” wizytę w kinie i wesprzeć je materialnie – pomóc w tym, żeby przetrwało najbliższe miesiące i wkrótce znowu mogło dostarczać nam rozrywki.

Źródło zdjęcia: Kino Sybilla Puławy – Facebook