Pomysł mieszkańców ZATRZYMAŁY przepisy

      Możliwość komentowania Pomysł mieszkańców ZATRZYMAŁY przepisy została wyłączona

W czasie deszczu dzieci się nudzą, doskonale o tym wiemy. A jeszcze bardziej się nudzą kiedy muszą całe dnie siedzieć w domu. O tym niedawno wielu z naszych czytelników się przekonało.

Z brakiem popołudniowego zajęcia zmagają się też nieco starsi. Ci, którzy chcieliby “nie domowo” spędzić czas, przyzwyczajeni do aktywnego wypoczynku, wpadli na bardzo ciekawy pomysł.

W tym przypadku mowa o nieco “półaktywnym” wypoczynku. Na popularnej grupie facebook-owej dedykowanej mieszkańcom Puław pojawił się pomysł zorganizowania w najbliższym czasie, znanego już pomysłu – KINA SAMOCHODOWEGO. Spotkało się to z ogromnym, pozytywnym zainteresowaniem.

Kino samochodowe w Puławach miało już swoje wakacyjne edycje, a zainteresowani zjeżdżali do miasta z całego regionu. Niestety, obecne czasy wprowadziły wiele obostrzeń, do których musimy się stosować. Odpowiedź w związku z organizacją atrakcji już pojawiła się ze strony Urzędu Miasta.

Na pomysł, po konsultacjach, odpowiedział Powiatowy Inspektor Sanitarny w Puławach. Stosując się do Rozporządzenia Rady Ministrów z 2-go maja wyjaśnił, że zgodnie z nim nie ma obecnie możliwości zorganizowania kina samochodowego, o jakim marzyli puławianie.

Jak zapewnia Prezydent Puław Paweł Majjeśli sytuacja związana z pandemią na to pozwoli, takie wydarzenie w Puławach będzie zorganizowane. W tej chwili najważniejsze są bezpieczne dla mieszkańców działania i oczywiście – zgodne z prawem.

 

(fot. pixabay.com)