Pora na jesienny kiermasz w Nałęczowie!

      Możliwość komentowania Pora na jesienny kiermasz w Nałęczowie! została wyłączona

Powoli dobiegają końca Kiermasze Produktów Lokalnych, zaplanowane na ten rok przez Lokalną Grupę Działania „Zielony Pierścień”. W Nałęczowie odbędą się jeszcze trzy, a najbliższy – już w tę niedzielę.

Stoiska pojawią się jak zawsze, na placu przed Nałęczowskim Ośrodkiem Kultury. Wypełnią je wyroby spożywcze, tworzone w okolicy Puław, Nałęczowa i Kazimierza Dolnego. Będą to dobrze znane (i często uznane, wyróżnione prestiżowymi nagrodami) produkty. Smakosze znajdą tu przetwory z owoców, ale też z płatków i owoców róży, oleje tłoczone na zimno czy miody. Nie zabraknie też regionalnego rękodzieła, czyli swojskiego widoku chodników pasiaków albo malowanej ceramiki.

Kiermasz Produktów Lokalnych tradycyjnie zacznie się o godzinie 10.00 – a jako jesienny, potrwa do 15.30. Zostanie zorganizowany we współpracy z Nałęczowskim Ośrodkiem Kultury.

Radio Impuls jest patronem medialnym tego cyklicznego wydarzenia. O kolejnych kiermaszach (w Nałęczowie, ale i w Kazimierzu Dolnym) będziemy informować na bieżąco.

Źródło zdjęcia: LGD