PORADY EKSPERTA: Andrzej Kuszyk – ROLNIKU! Sprawdź swoją polisę jeszcze przed Nowym Rokiem!

      Możliwość komentowania PORADY EKSPERTA: Andrzej Kuszyk – ROLNIKU! Sprawdź swoją polisę jeszcze przed Nowym Rokiem! została wyłączona

Dzisiejszy temat Porad Eksperta w Eterze na antenie Radia Impuls skierowany jest przede wszystkim do rolników. Wyjaśnimy, dlaczego tak ważne jest, szczególnie teraz, aby zajrzeć do polisy ubezpieczeniowej.

Porad udzielił nam ANDRZEJ KUSZYK, właściciel agencji ubezpieczeniowej w Puławach. Co robić w przypadku przepisania majątku i jak go ubezpieczyć? Co w sytuacji kiedy w jednym budynku mieszka wiele rodzin? Czym jest skomasowane ubezpieczenie i dlaczego w wielu przypadkach warto jest łączyć ubezpieczenia rolnicze?

 

Rozmawialiśmy także o rozszerzeniu obowiązkowego ubezpieczenia rolniczego. Nasz EKSPERT, Andrzej Kuszyk, przedstawił wiele konkretnych przypadków i sposobów na ich rozwiązanie. W drugiej części zajęliśmy się inwentarzem i ruchomościami, które nie wchodzą w skład ubezpieczeń obowiązkowych.

 

 

Ubezpieczenia indywidualne rolnika – dlaczego ważnym jest to, aby dopasować je bardzo dokładnie do własnego zakresu działań? Jaki dodatkowy pakiet usług można dodać, aby czuć się bezpieczniej?

 

(fot. pixabay.com)