PORADY EKSPERTA: dr Jerzy Berbecki – dbaj o urodę jak o zdrowie!

      Możliwość komentowania PORADY EKSPERTA: dr Jerzy Berbecki – dbaj o urodę jak o zdrowie! została wyłączona

Kolejna audycja “Porady eksperta w eterze” dedykowana zabiegom z zakresu medycyny estetycznej, o których opowiada dr nauk medycznych, neurolog Jerzy Berbecki.

Jakie zabiegi możemy stosować, aby pomóc skórze w regeneracji, poprawić jej wygląd, zapewnić odpowiednie napięcie oraz koloryt ? Posłuchajmy, na czym polega działanie lasera frakcyjnego i jakie efekty przynosi jego zastosowanie.

 

Lifting to termin bardzo popularny w zakresie medycyny estetycznej i kosmetologii. Lifting ultradźwiękowy, nici liftingujące, radiofrekwencja mikroigłowa – co kryje się pod tymi nazwami? Czym się różnią? Jak często można wykonywać poszczególne zabiegi i na jakie partie ciała?

 

Poddanie się zabiegom z zakresu medycyny estetycznej wymaga odpowiedniego przygotowania od pacjentów. O tym, jakie badania laboratoryjne należy wykonać, a także o przeciwwskazaniach do konkretnych zabiegów, posłuchamy w trzeciej części audycji. A na koniec, dowiemy się, czy zabiegi medycyny estetycznej są nadal uważane za ekskluzywne i kosztowne.

 

(fot. Redakcja)