PORADY EKSPERTA: EDYTA DANILUK, JERZY GAŁCZYŃSKI – Celuj w angielski, tylko skutecznie! 

      Możliwość komentowania PORADY EKSPERTA: EDYTA DANILUK, JERZY GAŁCZYŃSKI – Celuj w angielski, tylko skutecznie!  została wyłączona

Początek roku to czas postanowień. Na szczycie noworocznej listy często wpisujemy naukę języka obcego. O realizacji celów (nie tylko noworocznych) opowiedzą psycholog Edyta Daniluk oraz Jerzy Gałczyński – właściciel szkoły językowej.

Dlaczego tak łatwo tracimy zapał do nauki języka obcego i porzucamy noworoczne postanowienia? Zdarza się, że wielokrotnie podejmujemy się realizacji celów, których nie udaje nam się osiągnąć. O tym, jak sprawić, by obrany cel pozostał atrakcyjny i jak wytrwać w jego realizacji, opowiada psycholog Edyta Daniluk:

 

Motywacja to ważny element w realizacji naszych postanowień – nie ma w sobie jednak nic z magii. Jak utrzymać motywację do nauki angielskiego i uskuteczniać pracę nad celem, który wreszcie chcemy osiągnąć? Warto modyfikować cel i szukać osób, które będą nas wspierać.

 

Jakie możliwości ma trener językowy? Co sprzyja nauce języka obcego? Dlaczego, tak ważna jest nagroda, jako element w procesie realizacji celu? I jak nie wypuścić z ręki tego, na czym tak bardzo nam zależy? Praktyczne rady od specjalistów w trzeciej części audycji!