PORADY EKSPERTA: JOANNA BARTOŚ – Czy suknia ślubna to wyzwanie dla panny młodej czy… stylistki?

      Możliwość komentowania PORADY EKSPERTA: JOANNA BARTOŚ – Czy suknia ślubna to wyzwanie dla panny młodej czy… stylistki? została wyłączona

Wydarzenia związane z ceremonią ślubną warto zaplanować odpowiednio wcześniej . Każda panna młoda chce w tym najważniejszym dla siebie dniu wyglądać zjawiskowo. Najważniejsza jest oczywiście suknia, ale też dodatki, które do niej są dobierane, mają ogromne znaczenie. 

Wybór sukni jest niecodziennym i często niepowtarzalnym wydarzeniem w życiu przyszłej panny młodej. Na szczęście męczące wątpliwości i dylematy dotyczące fasonu czy koloru wyjątkowej kreacji, pomoże rozwiązać stylistka mody ślubnej. Z pierwszej części rozmowy dowiemy się też, czy opalenizna współgra ze ślubną kreacją i w jakich sukniach mogą wystąpić panny młode, jeśli są już na przykład karmiącymi mamami.

 

Nieodzownym elementem ślubnej stylizacji jest bukiet. Z jakich kwiatów powinien być wykonany, do czego ma pasować? Czy źle dobrany bukiet może zepsuć ślubną stylizację? A co stylistka może zaproponować w zamian? Wachlarz, torebka, bransoletka… – dostępne rozwiązania są bardzo niekonwencjonalne. Posłuchajcie!

 

Welon – czy jest nadal popularny w ślubnych kreacjach? Jak dobrać go odpowiednio, żeby tworzyć spójną stylizację? Co jest bardziej na topie, zamiast welonu – wianek, a może kapelusz? Stylistka opowiedziała też, jakie fasony butów wybierają panny młode. Okazuje się, że bywają to nawet… trampki. We fryzurach dominują też naturalne upięcia, oczywiście często z kwiatowymi elementami.

Źródło zdjęcia: Pixabay