PORADY EKSPERTA: Justyna Frankiewicz-Popiołek – kompetencje przyszłości

      Możliwość komentowania PORADY EKSPERTA: Justyna Frankiewicz-Popiołek – kompetencje przyszłości została wyłączona

W wielu programach z cyklu Porady Eksperta w Eterze, co chwilę, chcąc nie chcąc, udowadniamy, że język angielski trafia do każdego domu. Jak to wykorzystać?

Są pewne metody jego nauki, które rozwijają także sam sposób myślenia i poznawania świata. W dzisiejszym programie to sprawdzimy. Rozmawiamy z Justyną Frankiewicz-Popiołek, właścicielką szkoły w Puławach, w której języka angielskiego naucza się metodą Helen Doron.

 

Trzeba przyznać, że dzisiejszych ekspertów mamy kilku. Wśród nich – Wiktoria, Kajetan, Jakub, Karol i Gabi. Jak przez lata rozwijały się kompetencje pytanej przez nas grupy? Jakie zauważyli różnice między tradycyjną szkołą? Spotkaliśmy się też z młodymi radiowcami i posłuchaliśmy efektów ich pracy.

 

Język angielski po prostu wpadł do naszych domów i został na lata. Młodzież zauważa celowość i potrzebę codziennej znajomości obcego języka. Mnogość źródeł informacji czy nawet rozrywki sprawia, że musimy swobodnie i naturalnie poradzić sobie w zmieniających się czasach. A jak zmieniła się sama świadomość potrzeb komunikowania się dodatkowym językiem?

 

(fot. Redakcja/MG)