PORADY EKSPERTA: KAMILA LICHOTA (CUK UBEZPIECZENIA) – Polisa na życie – chroni to, co bezcenne!

      Możliwość komentowania PORADY EKSPERTA: KAMILA LICHOTA (CUK UBEZPIECZENIA) – Polisa na życie – chroni to, co bezcenne! została wyłączona

Polisa na Życie – najważniejsze ubezpieczenie, bo życie mamy jedno, a jego wartość jest bezcenna! Arcyważny temat w ubezpieczeniach, niestety Polacy ciągle zbyt mało wiedzą na ten temat, a decyzję o wykupieniu polisy odkładają w czasie…

Kiedy najlepiej założyć indywidualną Polisę na życie? Kim jest uposażony? Czy zawsze w ubezpieczeniach na życie obowiązuje okres karencji? I czy można mieć kilka wykupionych polis w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych? O to zapytaliśmy naszego Gościa, który od kilku miesięcy wprowadza Słuchaczy w tajniki ubezpieczeniowe i rozwiewa wiele wątpliwości w tym zakresie.

 

Ubezpieczenie grupowe, któremu najczęściej podlegamy w zakładach pracy, nie wyklucza wcale ubezpieczenia indywidualnego. Warto znać sytuacje podlegające ubezpieczeniu, bo często niekoniecznie nas muszą dotyczyć…ale o szczegółach opowie oczywiście nasz Ekspert.

 

Wariant ubezpieczeniowy Assistance pomoże rozwiązać wiele trudnych spraw, gdy my, nasi bliscy lub nawet czworonożni pupile potrzebują pomocy i wsparcia. A kiedy i w jakim zakresie możemy skorzystać z opcji THE BEST DOCTORS, jeśli nie wystarcza nam pomoc medyczna w obrębie Polski? Konsultacja i leczenie poza granicami, może być prostsze niż myślimy!