PORADY EKSPERTA: MARIKA GRZELAK – Biustonosz… najlepszym przyjacielem kobiety?

      Możliwość komentowania PORADY EKSPERTA: MARIKA GRZELAK – Biustonosz… najlepszym przyjacielem kobiety? została wyłączona

Puławska brafitterka, która odwiedziła radiowe studio, wprowadziła nas w kuluary tematu rzadko prezentowanego na antenie. Udzieliła rad w kwestii prawidłowego doboru ważnego elementu kobiecej garderoby, którym jest biustonosz.

Czym zajmuje się brafitterka? Dlaczego, jeśli raz odwiedzi się salon brafittingu, wraca się do niego ponownie? A z jakiego powodu lepiej chodzić “bez biustonosza niż w źle dopasowanym”? O tym wszystkim jest mowa w pierwszej części audycji.

 

Czy wiecie, że Polska jest liderem w eksporcie bielizny? Co więcej, świadomość w zakresie brafittingu z każdym rokiem się zwiększa. Nasz gość opowiedział też o działalności Stowarzyszenia Polskiego Brafittingu. Jednak kluczowy temat tej części rozmowy to błędy, które popełniają kobiety przy zakupie bielizny.

 

Kiedy kobiety decydują się odwiedzić brafitterkę? Czy warto zakupić biustonosz typu push-up? Co jest na topie, jeśli chodzi o bieliznę? Na koniec porozmawiamy też o bardzo ważnej kwestii, czyli o tym, że ważna jest akceptacja własnego ciała.