PORADY EKSPERTA: MARTYNA MAGIEROWSKA (ATELIER URODY) – Bądź piękna i pomóż swojej skórze!

      Możliwość komentowania PORADY EKSPERTA: MARTYNA MAGIEROWSKA (ATELIER URODY) – Bądź piękna i pomóż swojej skórze! została wyłączona

Jesień i zima to doskonały czas na wykonanie wielu zabiegów w salonach kosmetycznych, bo skóra nie jest tak bardzo eksponowana na słońce. Po intensywnym, wakacyjnym odpoczynku, musimy dać jej czas na regenerację – bo piękna opalenizna, którą przywozimy z urlopu, szybko znika, pozostawiając nieraz uporczywe problemy skórne.

Zabiegi kosmetyczne dostępne w salonach imponują kompleksową i szeroką ofertą, ale jak wybrać ten właściwy? Zanim zdecydujemy, warto udać się na konsultację kosmetologiczną, podczas której dowiemy się, jaki mamy typ cery i co będzie dla nas odpowiednie. Oczyszczanie wodorowe, nawilżanie, rewitalizacja skóry – jakim cerom są dedykowane te zabiegi, i kiedy powinniśmy się nim poddać, aby uzyskać pożądane efekty? – wyjaśnimy już w pierwszej części rozmowy z naszym Gościem.

 

Depilacja laserowa – co warto wiedzieć o zabiegu, który jest coraz bardziej popularny? Jak się do niego odpowiednio przygotować i dlaczego warto zacząć serię zabiegów właśnie w sezonie jesienno-zimowym? A co z pękającymi naczynkami? Jaką metodę warto zastosować? Pamiętajmy też, aby dbać również przez cały rok o stopy, mimo że ukrywamy je teraz w botkach i ciepłych skarpetkach.

 

W trzeciej części spotkania nasz Ekspert odpowiedział na najważniejsze pytania, dotyczące problemów skórnych i określonych zabiegów, o które pytali Słuchacze. Nie na wszystkie udało nam się odpowiedzieć, bo czas radiowy ma swe sztywne ramy, ale kilkuminutowy feedback na pewno zadowoli wiele zainteresowanych osób.